Zlin atakujący Poznar pojedynek z Pilzna i wydajności arbitra zdegustowany

Rozczarowanie graniczące frustracji pochodziły z Zlin graczy, którzy w dzisiejszym meczu 24. runda po bojowym wydajności utraconych 1: 2 do Pilzna. Niesprawiedliwość i kluczowy moment meczu widział zarówno graczy, ale ich trener Bohumil Páník w kluczowym momencie meczu przed wyrównujący gol Pilsen. Był poprzedzony ręcznego pietruszki. Po protesty związane z tym działania reklamacyjnego sędziego Michal Paták wykluczyć po swoją drugą żółtą kartkę obrońca Mateusza. Osłabienie już Zlín nie posiadają lub krawat.

„Jestem ogromnie sfrustrowany. Czuję wielkie rozczarowanie. Pytam, dlaczego przyjmują dzieci do takiej piłki nożnej,” Soukal siebie po kapitana gry Zlin zespołu i jeden shooter cel Tomáš Poznar. Jego gniew był skierowany do justiciar Sárospatak.

„Ogólnie rzecz biorąc, był to mecz z jednym wielkim kłamstwem.Nie mogę być spokojny. Ale nie będę komentować dalej. To był strach. Każdy z nas ma już zaliczkę żartuję kiedy wiedzieli, kto będzie zarządzał grę. To jest hańba. Ale ktoś inny. Nie nasz. „ nie było wystarczające, aby utrzymać emocje Poznar.

Zlin powiodło się w połowie otwarcia do kontrataku, z których tylko Poznar kolegi. ” To prawda, że ​​mieliśmy w pierwszej połowie nie mieli jeszcze jedną szansę. Przeciwnik miał utrzymywali piłkę. W drugiej połowie jesteśmy bardziej zagrożone z kontrataku. Niestety nie mogliśmy umieścić drugą bramkę, która rywalizować odbił „ skarżył Zlin kapitana, który widział nadzieję na osadzie, choć grali gospodarzy shorthanded.

” The Match Nie mogę się doczekać.Plzen Kocham to sympatyczny zespół, lubię swoją pracę dla czeskiego futbolu. Ale dzisiaj wydawało się coś, co nie należy w piłce nożnej. Kilka chłopaków powiedział, że po dzisiejsze gry nie będą spać. Jestem jednym z nich, trudno zasnąć, „ wyrażona Poznar swoje wrażenia.

Zlín po obiecującym jesieni spadł na wiosnę po strzelca wylotu Železník na wynik i spowolnienia gry. Sprężyna jest jedynym zespołem który jeszcze nie wygrał i zdobył tylko jeden punkt po bezbramkowym remisem z Ołomuńca.

„Chcemy teraz współdziałać. Musimy wziąć się i spróbuj zdobyć w następnym meczu w Teplicach. Zespoły z dołu tabeli na naszej dokręcone przed Ołomuńcu mieliśmy tylko pięć punktów przewagi, „ ostrzegł Poznar.