Wybrany w domu stracił wszystkie punkty Koszycach

Zvolen – Kilku piłkarzy osłabienie krajowej rozpoczęła rywalem bez szacunku, już w 5 min miał idealną okazję, aby otworzyć wynik na dwukrotnie wykluczone ślimaki. power play, ale nie działa w ogóle, prawie nie strzelać na bramkę. Ich pierwsze głowice wszedł w 9. minucie, kiedy Síkela barreling sam w Hylak, ale posłał krążek Koszyce następny cel.

Około dwóch minut Zvolencania objęli prowadzenie dzięki ogromnym błędem bramkarza Koszyce. Power Play Hylák dla swojego zespołu stracił krążek za cel uzurpował mu słowacki i wygodnie wsunął do pustej bramki. Obrońca tytułu następnie zwiększył dynamikę iw rezultacie jego działalności była wyrównująca bramka leśnik.Dostał dokładne podanie z Bartos i blisko dwukrotnie złamał bezradny Sablik.

W środkowej części zaczęły aktywnych gości. W 25. minucie, ale spalone tuż przed bramą. Škvaridlo pomaga Trochta, który wylądował na jakiś instynkt krążek obok drążka do lewej. Z drugiej strony, miał ogromną szansę ślimak, że 27 minut nabrać na pręcie o prawo. Dwie minuty później był już blisko bramki Zvolenčan Síkela, w doskonałej pozycji, ale brakowało doskonałe krążka. W 31 minucie spotkania Košičania do ołowiu jak udało im kilka sekund używać power play. Na koniec imprezy podręcznikową był Dravecký które wykorzystują szybki przebieg Zálesák. W 38.min było 1: 3, a tuż po power play po goście manewrować Zvolenská obrony zdobył Spilar

Nawet w złym stanie Zvolencania nie osiągnęła broń i ostatnią część współczulnego walki o odszkodowanie.. Doświadczeni i zdyscyplinowani kasyna Košičania jednak utrzymał prowadzenie. Pod koniec krajowej power play mieli kilka obiecujących możliwości skontaktowania bramki do piłki nożnej, jak nie udało im się, dramat odbyła. . Wygrana Košíc może jeszcze ozdobić Spilar którym minut przed końcem wstępnej pręta wypalania o

Hkm Zwoleń – HC Koszyce 1: 3 (1: 1, 2: 0, 0: 0) Cele: 11. Marek Slovák – 15. Zálešák (P. Bartoš), 31 Dravecký (Zálesák P. Bartoš) 38. Spilar (S.Groń M. Novák) hotele Kary: 5: 4 do 2 min, moc odgrywa 0: 1 rozcieńczenie 1: 0, ustalono: Jonak – kurtka Tvrdoň 1989 widzów

wybrany Sablik – Vantroba, groch Marek Ďaloga J. Mucha Korhonen, stożki Ťavoda, Pokovic – Marek Slovák, Brabenec V. Baláž – Leskovjanský M. Trochta, Škvaridlo – Nasze O. M. Jurík, Síkela – Zuzin, Fekiač Martin Ďaloga

Kosice Hylák – Homer J. Tabaček Gray, Kolb, ślimak, M. Novak Martin Chovan M. Nagy – L . Bartos, Zálešák, Dravecký – Spilar S. Groń Michel Miklík – Mlynarovič, pas Matúš Chovan – E.Piatak, Jokély, Jenčík

Jozef Škrak (trener Zvolen)

„Każdy wygrać przykro mi, choć w dzisiejszym meczu nie może gracze nie czytać. Dali dobre i wojowniczy wydajność. Wystarczy nam nic nie dziwi jego doświadczenie przejawiało się głównie w Power Play bramek. Natomiast nie mogliśmy wykorzystać nasze szanse. ” Największa Miroslav Ihnačák (trener z MFK).

„Mieliśmy złe wejście do meczu kiedy zrobiliśmy kilka indywidualnych błędów przeciwnika, jednak, na szczęście, nie używać. udało nam się zdobyć bramkę i ostatni trzeci właśnie dohrávali. mam nadzieję, że forma Rifle będzie trwać „.