Wozniacki rozrywkę Słowacy dożył Szarapowa i Nadal

Bratysława. Początkowa wymiana wystawach w Bratysławie, choć wyglądał poważnie, ale stopniowo obie tenisistki zwolniony i zaczął wykonywać widowisko. Caroline Woźniacka vs. Dominika Cibulková zobacz galerię zdjęć & gt; & gt; Wozniacki zabawiać widzów

W szczególności, globalny lider okazał się być spowodowane za małą estradową. Widzowie najbardziej zabawny naśladowanie Marii Šarapovovej.Mowa przepuklina dodał także dźwięk i wygrał piłka zakończyła glgom szampana, że ​​podał jej jeden z widzów.

Dobry nastrój Wozniacki pomógł również Cibulkova, ośmielony przez zatłoczone oglądalności Sibamac arenie.

„Więc są uzgodnione,” zawołał Duńczyka na Słowacji, po zakończonym zwycięski cios. „Niestety, nie słyszysz,” powiedział Cibulkova i dalsza wymiana sie pożyczył piłkę.

„Teraz co się dzieje,” odpowiedział sędzia głowy, po Wozniacki, ponieważ został zastąpiony przez fotelu stylu empire i pozwól sobie zagrać chłopca terminów.

Światowy numer jeden nieprzerwany zabawiał publiczność kontynuować.Fan spełniać życzenia i stopniowo czekał na korcie Djokovičovho nieograniczone walić kulki na ziemi w administracji, wściekły krzyczy Serena Williams w którym pomógł ręczniki, aby podświetlić odpowiednie części, czy szorty korygujące do Rafaela Nadala.

„Caroline, weź mnie” Wozniacki następnie zaskoczył namiętny widz, który wyciągnął z pierścionek zaręczynowy torba. „Był trochę stary dla mnie”, on odpowiedział później w prasie roześmiał Wozniacki.

Podczas gdy gracze na wyniki tenisowe przyszedł do meczu wystawienniczej wystawy należą.Wygrał pierwszego seta 6-letniego Bratislavčanka 4, drugi zakręt dwadzieścia jeden lat stary Duńczyk 6: 2nd

W rezultacie więc postanowił supertajbrejk grać w dziesięciu. „Kto trzyma kciuki mnie i kto Dominika? Testowane przed odtworzeniem skrócona widzów Wozniacki. Oklaski i krzyki jasno określić, kto kocha Bratysława publiczność.

Dane do dość potwierdza i skrócić grę przystąpił hartowane jak jej sie, który ostatecznie zwyciężył 10: 4 Bahrami z Leconte ponownie roztlieskali Bratislava

Prawo pokaz przyszedł na wystawie w Bratysławie po meczu singli otwarcia. Na dworze dołączają dziewczęta znanych artystów. Henri Leconte z Monsour Bahramov.

Cztery ramiona oprócz rakiet i pomaszerował z mikrofonów na dworze. Leconte elegancko z čilíderkami.Stał na początku badania i wygnany z pola jego drużyny Caroline Wozniacki. Po początkowych strajków on na dworze spadła z powrotem, ale po raz kolejny pokazać jej, kto jest szefem zespołu.

„Trzeba zacząć powoli, delikatnie, pierwszy hit długo, potem krótki, skupić się na tym,” polecił Leconte numer jeden na świecie.

„To patrzy na ciebie”, powiedział Leconte po ese, który obudził Bahramiho przyjaciela. „Lepiej być cicho,” odparła brodatego showmana. „Nie martw się, dam ci w golfa, aby wygrać”, powiedział Leconte.

„Pomimo netto i na placu, spróbuj ponownie, nad siatką i na placu,” powiedział w oświecania francuskiego weterana w obsłudze Cibulkova.

Bahrami zmieniają widzów zabawiał wspaniałych kawałków wystawowych. To nie było w ogóle wrażenie, że w tym roku obchodził 55 urodziny.Irański mieszka we Francji pokazał wielką wykończenie z tyłu głowy, oszukańczym strzały i goni kulki w kieszeni. Ale największy aplauz był głodny po skończeniu między nogami ala Roger Federer.

Po dwóch esách Wozniacki pojawił się w sądzie i jej rodak Patrick Galbraith, który przyciąga do hokeja Slovan. Rękawice i maskę najpierw złapać administracji Dankine i śledzić jej Bratysława klubową koszulkę ze swoim nazwiskiem.

W pewnym momencie okazało się podwaja pathrate odpowiednio pojedynek z jednym z czterech, gdy strona Cibulková z Bahramov do przekroczenia Wozniacki i skrzydła oglądalności Dominik Hrbaty.

„Stop, stop, nie mogę się skupić,” zawołała nagle Wozniacki. Powodem było upamiętnienie poległych w miłości widza od pierwszego meczu.Tym razem cała grupa młodzieży rozłożone, duży transparent czytania: Caroline, weź mnie.

Leconte pokazał kto jest panem sąd błyskotliwych uwag, gdy udało mu się uciszyć klnie wystawy moderatora Sláva Jurka. „Siadaj i bądź cicho teraz. Wreszcie, dziękuję bardzo „, powiedział Leconte, a następnie usiadł na krześle i jednego z podajników kulek.

Wozniacki Jurek dodaje nawet gdy grasz jeden blisko końca pliku o nazwie dla boksu.

Wreszcie Wynik cieszył duńsko-francuską parę, która wygrała 6: 5