Stopień niekompetencji i braku profesjonalizmu autorów „Fiction”

Stopień niekompetencji i braku profesjonalizmu autorów „Fiction”, zdaniem większości autorów i psychologów w zakresie od dopuszczalnego do monstrualnych wręcz warunkowe. Jak mówią nauczyciele Wydziału przedszkolnej edukacji nauczycieli i psychologii Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego w Moskwie – głównym niebezpieczeństwem, na przykład, tak zwane „tabloid” powieści dla dziewcząt jest to, że „dziecko nie może samodzielnie ocenić jakość odczytu. Gdy dorosła kobieta teczki ofertowe druk zdecydowała się na sentymentalnych romansów, kieruje się jego smakiem. Dziecko powinno być skierowane, opowiada, jak usunąć książkę z półki. Dzieci w tym wieku jest bardzo zalecane poezji „[47]. Jeśli przedszkolnym i wczesnym wieku szkolnym edukacja książka najczęściej odbywa się poprzez naśladownictwo, dziecko chce być dobry, i tak wewnętrznie koncentruje się na pozytywnych znaków, a następnie jako nastolatek do głosu podczas czytania wydaje się nie naśladownictwo i świadomość siebie i swojego stosunku do świata poprzez porównanie z bohaterowie książki [83]. Wrażenia, wynika z głęboko dotknął produktu może regulować zachowanie nastolatka.

slide-16

W języku psychologii: internalizacji (włączenie wyników postrzegania struktury życia wewnętrznego czytnika) wymaga eksterioryzacji (działania zewnętrzne, urodzony przeczytane) teczki ofertowe druk [82]. Oto, co Katarzyna Kashira, dyrektor programu „Edukacja dla rozwoju” Konsultacje psychologiczne Centrum „wczesnej młodości – społecznie zależne. Pamięć, uwaga, myślenie – wszystko to jest w trakcie tworzenia. Jeśli dziecko umiejętności czytania, niektóre z książek dowiaduje się o świecie, nie jest to ruch z zewnątrz – w środku. Oczywiście, w księgach edukacji seksualnej powinny być prezentowane. Ale najważniejsze – aby upewnić się, że zostały one odpowiedni model zachowania w danej sytuacji. Ponieważ nastolatek czyta i utożsamia się z bohaterami, ich działań. Dziecko może zbliżyć się złoczyńcą czy byłby jego imiennik. Dzieci są wrażliwe na wszystko, co uczy dorosłych. To działa i efekt „imprintingu”, czyli pierwsze wrażenie staje się stereotyp życia. Jako ludzie rozumieją, czym jest prawdziwa miłość, a co to będzie miało w przyszłości „[47].
Innym źródłem zagrożeń dla bezpieczeństwa informacji i psychologicznej dla dzieci – ilustracji.
Jak wiadomo, integralną częścią książki dziecięcej jest pouczające, zabawne i artystycznie. Szczególnie dotyczy to literatury dla przedszkolaków i dzieci ze szkół podstawowych, którzy mają postrzegania literatury zmysłowy, emocjonalny początek panuje nad logiką. To zaczyna się od doboru ilustracji przez dziecko książkę przeczytać.