prezent dla dziecka

Dzieci poniżej 12 roku życia mają już swoje własne gusta i preferencje, wiedzą, czego potrzebują i mogą wybrać jeden z dwóch. Nie myśl, że wybór jest skomplikowane, wszystko jest bardzo proste. Wystarczy wiedzieć, co dziecko jest zainteresowany. Dar mogą być różne, ciekawe zabawki kreskówka lub reklama, tarcze gry lub coś związane ze sportem.

Po 12 latach, dziecko nie czuje się „okruchy”, a wejdzie w życie nastoletniej – konieczne jest, aby wziąć pod uwagę, inaczej będziesz obrażać osobę. Najprostszym zabawki w postaci samochodów jest niewłaściwe. Optymalne prezenty są uważane książek, płyt CD, atrybuty dla sportu. Dziewczyna może dać zestaw biżuterii lub zestaw kosmetyczny. Dziewczyny bardzo ważne jest wygląd, więc proszę ich o wiele łatwiejsze. Spójrz na rodzaj percepcji.

4

Wizualne, słuchowe i kinesmetik diskretik – te kategorie podzielone są wszystkie dzieci, ale w czystej postaci nie ma dzieci, tylko jeden rodzaj typu zajmuje.

Visuals przez naturę artystów. Takie dzieci mają dobrze rozwiniętą pamięć wzrokową i myślenia wizualnego, jest dbałość o szczegóły. Wizualizacje nie są bardzo lubił dotyku, podczas próby ściskać i przytulać, będzie starał się zatrzymać. Wizualne, takie jak samotność i rzadko kontaktowy. Z tych dzieci potrzebują do prowadzenia dalszej nauki i mowy, aby komunikować się z rówieśnikami. Dzieci – wizualizacje mogą być długi czas, aby usiąść i oglądać bajki. Adore kolorowych książek więcej niż inne dzieci. Dar i uważnie przeanalizuje daje wielką wagę do koloru, więc najlepiej jest dać coś jasnego.

Słuchowe – muzyk. Informacje przychodzi do niego w postaci dźwięku. Wszystko jest dobrze słyszał i rozumiał (choć często udaje, że nic nie słychać). W celu zapamiętania coś wypowiada na głos. Aby uspokoić wystarczająco, aby uspokoić zbuntowane audiala powiedzieć „ciszej”. Dziecko lubi słuchać bajek, więc najlepszym prezentem dla niego będzie książka audio lub zbiór opowiadań, którzy będą czytać swoją matkę.