PODSUMOWANIE MS Vesely zakończeniu ósmego Gatlin był szybszy niż Bolt

Zuzana Hejnová zdobył lekkoatletyka Mistrzostwa Świata w Pekinie, pierwsze złoto dla ekspedycji Czeskiej kiedy obronił tytuł na linii bieg na 400 metrów przez płotki. Tytuł Spearmana Vitezslav Vesely obrony wyszedł. Czech jeździec zbliżył się do finału, zajął ósme miejsce w klasyfikacji generalnej o mocy 83,13 metrów.

Szczęśliwy finał protrápil konkurencja. Zakwalifikowani finał ośmiu członków dostał w ostatniej chwili trzecią próbę Długi 83.13, który następnie nie poprawiła. Jego sezon wysokiej 88.18 na czerwcowym posiedzeniu w Birmingham oznaczałoby trzecie miejsce.

Również w trzeciej serii urodził Yegův wygranej rzut. Kenijczyk oszczepem miotacz, który doskonalił technikę filmów w Internecie, zdobył pierwszy medal dla najbardziej wydarzeń na świecie.Złamał afrykańskiego rekordu i właścicielem najlepszą wydajność w tym sezonie i trzecie miejsce w tabelach historycznych jak rekordzista świata Jana Železného i Fin Aki Parviainen. Podobnie jak w ubiegłym Zelezny rzucił dalej niż Yego, Mistrzostwa Świata 2011 w Edmonton zdobyła 92,80 wydajności.

Drugi zakończył dzisiaj w jednym z najlepszych konkursów historii egipskiej Ihab Abdelrahman, która poprawiła się sezon wysoki 88 , 99-ty Brąz zdobył Fin Tero Pitkämäki, który rzucił 87.64.

Tylko dziewięć Spearmana przekroczyła 83 metrów, który stał się dopiero po raz trzeci w historii. Podobnie, ostateczna jakość była wciąż tylko na Mistrzostwach Świata w Sewilli w 1999 roku i Igrzyskach Olimpijskich w Sydney rok później.Po raz pierwszy w ciągu pięciu finałach rzucił oszczepem ponad 87 metrów.

sportowiec mistrzostwa wszystko jest gotowe do następnej bitwy sprint gwiazd, tym razem w wyścigu na 200 metrów. W półfinale Dziś najszybszy czas Amerykanin Justin Gatlin o 19.87 sekund. Jamajczyk Usain Bolt, który ma setki off czwarty tytuł z rzędu, wygrywając rozpęd szlaban na 19.95. Chociaż znaczna część prostych dramatycznie wiał osiągnął swój szczyt w tym roku.

W czwartek Bolt po niedzielnym triumfie w stu dodać do swojej kolekcji znanych osiągnięć dziesiąty tytuł mistrza świata. Gatlin będzie bronić się setki ponad dwa lata bez porażki.Na tytuł mistrza świata czeka byłego grzesznika dopingu od 2005 roku, kiedy Helsinki wygrał 100 i 200 metrów.

wyścig na 200 metrów na szóstym programie dzień będzie kulminacją mistrzostw na 14:55 CEST.

biegi damskie zająć się setki ciekawskich sytuacji jednego z ulubionych Veronica Campbell-Brown. Jamajska gwiazda po przebiegu krzywej uciekł od piątego do szóstego toru i bramki, która odbyła się przed zdumionego brytyjskiego kobiety Margaret Adeoyeovou. Mistrz świata na torze w 2011 roku uniknął dyskwalifikacji z powodu jego błąd nie otrzymują zasiłek lub blokować któregokolwiek z przeciwników.

Jednak Adeoyeovou mylić. „Myślałem, że to kopalnia lub do niej? Ale zajęło mi skończyć, więc klasą.Chciałem zabrać ją jak myślałem, że to prawdopodobnie zdyskwalifikowany „, powiedział brytyjski kobieta, która prowadziła piąty start w trzeciej pozycji kwalifikacyjnego na 23.10. Campbell-Brown wygrał mu czas 22.79.

płotkarz Petr Svoboda ulil rozpocząć w okresie przygotowań do wyścigu i płotki 110-metrowe na Mistrzostwach świata w Pekinie zakończyła. Tak, że po raz pierwszy pojawił, ale Czesi protest przeciwko dyskwalifikacji został rozpoznany. wolność uruchamiania do półfinału w czwartek.Usunięto kladivářka Tereza Králová, która zaprezentowała swoją najgorszą wydajność w ciągu pięciu lat, 61.39 metrów i wykończone w przedostatnim trzydziestym miejscu.

Drugi początek Svoboda został pierwszy kołysała w blokach Ronnie Ash, który przed dyskwalifikacją w miejscu długi zaprotestowała i wyścig został opóźniony ze względu na niego przez kilka minut. Kiedy usłyszał rozrusznika polecenia „uwagi” podczas restartu, bloki obciążenia ujawnił szarpnięć nogi były mistrz europejskiej kryty Liberty.Na wyświetlaczu pojawił się reakcyjnych rysunek -0.048 sekund, dopuszczalna granica wynosi 0,100 sekundy.

Czech rekordzista po jego wydaleniu z kursu z werdyktem sędziów nie zgodził się i złożył protest poprowadzić wyprawę. „W naszej opinii, zgodnie z zasadami naszego sportowca nie stracić kontaktu z matą z rąk lub stóp,” czytać oficjalny protest, co do wyprawy zajmował się trenera Tomáša Dvořáka i przywództwo techniczne Marta Feiková.

Przepisy o tym mówić sportowiec w blokach może się poruszać, ale nie musi tracić rąk lub nóg kontakt z matą.Nie w nich jednak jasno stwierdzić, kto i jak ustalić, czy sportowcem w przypadku ulitého zacząć od bloków stresu skontaktować się z rąk i nóg spryskiwaczy utracone.

wolność po latach problemów zdrowotnych w ubiegłym roku przyszedł na piątym miejscu na Mistrzostwach Europy Zurych i Pekin chciał awansować do półfinału przynajmniej. Że nadarzyła się okazja na zielonym stole. „Jestem szczęśliwy, co mogę powiedzieć. Próbuję uruchomić gdzie mogę udowodnić wszystkim, że udał się do półfinału i tak. Aby wykazać, że należą tam,” powiedział.

Králová była na jej drugim MS również dwa lata temu upadł prawo w kwalifikacjach. „Przeszedł mnie do ostatniej godziny, niestety poleciał do siatki”, powiedział kladivářka.Sezon miał problem z zapaleniem w stopę, nie tak dużo trenować. „Opíchnuli mi sterydy być przynajmniej nieco w stanie dziś rzucić. Czekałam na cud. W ubiegłym roku miałem problem, że był zniechęcony i przetrenowania, to przyszło boli. Może więc w roku,” powiedziała.

Kobiety

mężczyzn

trójskok 1. Pichardo (Kuba) 17,43.

kobiet

400 m 1. Asher-Smith (. Brit) 22.22

800 m 1. Arzamasovová (b). . 1: 58.69

Hammer: 1. Wlodarczyková (pol.) 75.01, …30.Králové (Czechy) 61.39. – Zlikwidowano