Plzen chciał grać, mówi Bohemka. Fani rozlewa piwo, twierdząc, ze Paclík

Piętnaście minut przed kick-off ostateczny werdykt padł, a następnie zaczął potężnym przekleństw. Bohemians odwołany Sobotni mecz z Pilzna nienadające się do ziemi wywołało wielkie emocje. Wentylatory i przedstawiciele klubu domu sugerowały, że mecz był bardzo niechętnie Pilzno. Niektórzy fani powiedział to głośno. Przy wejściu do właściciela kabiny krzyczeć na Victoria Tomáše Paclíka, niektórzy gracze nawet rozlewa piwo.

Home dostosować się bardzo doczekać pojedynku z liderem tabeli będzie uczciwie cały tydzień.Ale Bohemka w chłodny sobotni wieczór nie udało się właściwie przygotować pole i graczy sędziowie Příhoda w tym meczu nie puścić.

„Zdajemy sobie sprawę, że teren w przetłoczenie trudne, jednak uważamy, że wszyscy w zespole starali się zrealizować mecz i mecz miało nastąpić, „powiedział stronie klubu prezes Dariusz Jakubowicz.

Pilzno i ​​przedstawiciele zawodów przywództwa, ale miał inne zdanie. „Jeśli klub Bohemians 1905 włączony kiedy pitch te warunki atmosferyczne grzejnik środę lub w czwartek rano, więc ta sytuacja może powstać,” powiedział Radek Novotný, członek Komisji ds stadionów i odtwarzanie nawierzchni.

Decyzje koniec meczu padł piętnaście minut przed pierwszym gwizdkiem.Krajowy chciał dostać się i zasugerował, że odwołanie meczu było dużo Pilzno Victoria.

„Kurs był trudny, ale w takich warunkach to jest normalne”, powiedział kapitan Daniel Krch Bohemians. „Słyszeliśmy, że Plzen nie grać. To daje nam taką głupią, gdy dopasujesz cały tydzień, a potem idzie źle. Czuliśmy się z Pilzna, to denerwuje wiele bardziej, że naprawdę chce się grać. Gdyby zapisał, że ich niechęć do pasuje nam może skorzystać „, powiedział korek obywatele Pradze.

zdegustowana byli również fani. Opóźnianie gry przypisać również więcej niż bok Pilsner złych terenu. I dali je głośno.

W chwili, gdy wyszedł z szafy západočeští gracze kierunku autobusu, eskortowany głośne gwizdy i obelgi.Lot przez miseczek lotniczych z piwem, atmosfera oswojone obecną eskalację policji.

Aby wszystko obserwował, a właściciel klubu Pilzno Tomáš Paclík. „W hokeju na lodzie, bez piłki nożnej,” odpowiedział na wszelkiego rodzaju obelgi bohemáckých fanów, którzy prowadzili na niego, gdy zobaczyli go w szatni.


„Hubník, golenie w dół”, krzycząc z powrotem w Pilźnie kapitana.

Jeden z fanów dostał aż do Paclík jeszcze ostrzejsza wymiana pomysłów skończyło się policji, która najwyraźniej zażenowany alkoholu ożywiona człowieka od kabiny.Widzów na ziemi ponownie pořvávali David Limberského, rannych Pilzno obrońca, który przyszedł do jego kolegów do wsparcia cywila, a przed meczem wszedł również na zamarzniętej murawy.

I to było w górach, gdzie przez ostatnie 5 cm śniegu na polu

browar Warszawa