Odżywianie w Pattaya, pod warunkiem

Odżywianie w Pattaya, pod warunkiem, rodziny z dziećmi, można łatwo rozwiązać. Po pierwsze, w hotelach, jak wspomniano wcześniej, przystosowana żywności. Po drugie, w tym ośrodku bardzo Rosyjskiej. W tym tych, którzy mieszkali tu od wielu lat i prowadzi działalność. I tak znaleźć rosyjską restaurację z zwykłej żywności nie sprawi najmniejszego pracy. Te restauracje, nawiasem mówiąc, są bardzo popularne. Nie przede wszystkim ze względu na dzieci, ale ze względu na fakt, że dorośli, którzy są zmęczeni egzotyczne, często ma prosty i zrozumiały jedzenie – pierogi i barszcz.

1342700680_zatraty-drugogo-tipa-vremya-dolzhny-li-budut-deti-i-roditeli-podolgu-prosizhivat-nad-dz

Nocne życie na głównej ulicy – Walking ulicy – zaczyna się o siódmej wieczorem. Najciekawsze jest to, że w dzielnicy rozrywki dla dorosłych jest łatwo znaleźć Thai, oferując zdjęcia dla dzieci z słodkie lemury i inne zwierzęta. Ulica Centralna Walking Street, w zasadzie, nie jest to miejsce dla par z dziećmi. Jednak nikt nie sprawia spędzić więc wieczorem. Nie ma, jak mówią, każdy wybiera to, co chcą. Nie jest trudno znaleźć dobrą restaurację rodziny i spędzić wieczór. Lub spędzić wieczór w hotelu. Z tego powodu zaleca się wybrać hotel, który ma własną rozrywkę i możliwość, aby nie przegapić, nie odchodząc od terytorium.

Dzieci w PattayeChto chodzi o ceny, będą w stanie zaskoczyć. Ogólnie rzecz biorąc, ceny są 2-3 razy niższe niż na wyspach. To dlatego, że ty i twoje dziecko będzie w stanie zjeść wystarczająco dużo owoców. Jeśli chodzi o owoce morza, są tam tak ogromnej liczby w przystępnych cenach.

Nie należy również zapominać o wycieczki do kontynentalnej Tajlandii. To dlatego, że robią Pattaya jest najbardziej wygodne. Na przykład, rafting na rzece Kwai. Po raz kolejny, jednak należy wziąć pod uwagę wiek dziecka. Praktyka pokazuje, że w wieku pięciu lat jest już możliwe na wycieczkę, a dzieci czują się pionierami, szczęśliwe słuchać instruktora, pierwszego skoku do wody, i ogólnie zachowują się tak, Mowgli.