Nieźle, naszym zdaniem, w pokoju, w którym gra

Nieźle, naszym zdaniem, w pokoju, w którym gra będzie rozwiązanie ekologiczne, ponieważ w werandami są zawsze dużo światła i powietrza. Pozostaje tylko zdecydować, czy gra organizowana jest tymczasowo w ciepłym okresie letnim lub na stałe. Druga opcja będzie wymagać tych samych czynności jak w przypadku poddasza ocieplić zimną ganek i stworzyć tam lepsze warunki.
dityachi-mebli1
Robimy grę poprawnie

informacyjny

Game Room jest nie tylko do gier na świeżym powietrzu, dać dziecku ilość energii w ciągu dnia. Może to być bardzo użyteczne pod względem rozwoju i poznania świata. Na przykład, można zaaranżować pokój pomocą mapy ścianki świata lub siedlisk zwierząt, alfabetu, liczb, symboli (flagi, ozdoby, logo).

przytulnie

Zadbaj o komfort Twojego dziecka: Nocleg na podłodze ciepły kolorowy dywan zainstalować mini-sofa lub kilka krzeseł, torebki, trochę śmieszne pufy i poduszki podłogowych.

W rogach pomieszczenia umieszczenie źródeł lokalnych oświetlenie: lampy podłogowe lub lampy stołowe odporne, oprócz głównego światła w suficie. Jeżeli nie jesteś pewien, z Lampy i podłogowych, ma zastąpić je kinkiety, na które dzieci po prostu nie docierają.

praktyczny

W sali gier wymagane jest zainstalowanie struktury do przechowywania dużej liczby zabawek, rozwijanie gry planszowe, książki i drobny sprzęt sportowy. Może to krótki regał, wbudowane w kieszeni lub przymocowane do powierzchni ściany, niskie komody z otwartymi półkami i pojemników z tworzyw sztucznych, drewna, wikliny.

Z ich pomocą będzie można zorganizować przestrzeń dla obiektów o innym przeznaczeniu i nauczyć dziecko, aby umieścić rzeczy w określony sposób, utrzymując stały porządek w pokoju zabaw