Lacko pokonał Melzer. Jest w 3. rundzie Wimbledonu

Londyn. Słowacka tenisistka Lukáš Lacko jest już wygraną aż do trzeciej rundy singli Wielkiego Szlema na Wimbledonie.

ward Mateja Liptáka odgrywają drugą rundę Consulting austriackich Jurgen Melzer päťsetovej walce do 6: 4, 6, 7 (4), 3, 6, 6: 3 i 6: 4 Lacko na świętej trawie All England Club Grand Slam dopasować swoje maksimum w tegorocznym Australian Open w Melbourne.

Były zawodnik elitarnej dziesiątce zaplate porażce w meczu Pucharu Davisa w Styrii Bad Gleichenberg od marca 2010.

W pojedynku ośmiu wyprzedzeniem do przyjazdu w sobotę przeciwko zwycięzcy meczu wieczorem między zeszłorocznym Półfinalista piątej nasion Francuz Jo-Wilfried tsonga i Hiszpan Guillermo Garcia Lopez.Lacko Wimbledon była pewna premia do 38,875 funtów i 90 punktów w rankingu ATP wpis dotyczący wdrożenia.

Lacko w GEME pojedynku otwierającym z Melzer przegrał administrację, ale szybko osiedlili się na 1: 1 po drugim Oderwanie w dziesiątym meczu wygrał pierwszego seta na swoją korzyść. Drugi akt obu graczy posiadanych służyć, a następnie doszło do serii tie-break. Na początku gry skróconej doprowadziły Lacko 3: 1, ale Melzer przekształcony 4: 3 i terminal świętował sukces.

Losy trzeciego zestawu postanowił szósty gem, który wybuchł administracji Melzer Lacko. W czwartym akcie, miał przewagę z powodu szybkich kontrataków najlepszych słowacki singlista. W zestawie decydującym Lacko po kontrataku w trzecim GEME odbił Melzer 3: 1 meczu i ma do pomyślnego zakończenia.Z wynikiem 5: 4 zagrał własnej właściwej służby pierwszy punkt meczowy.

Melzer po meczu przyznał, że Lacko wygrał zasłużenie. „Po päťsetovej tracąc jeden jest zawsze rozczarowanie meczu ale Lacko wygrał zasłużenie. Gdy piłka jest już w grze, zdominowany i był na boisku lepszym graczem. W drugim i trzecim secie Próbowałem zmienić ich taktyczne i odtwarzać system obsługi wywołanie. Od początku czwarty set, ale znowu wyciągnął krótki koniec. nie sądzę, że dałem zły wydajności, ale Łukasz grał doskonały mecz, „powiedział Melzer dla austriackiej agencji prasowej APA. Lukáš LACKO (SR) – Jürgen Melzer (A). 6: 4, 6, 7 (4), 3, 6, 6: 3, 6: 4 Mertinak się Wimbledon rundy 1

Michał Mertinak Čech Lukáš Dlouhý stracił na Wimbledonie (25 czerwca – 8lipca) na początku turnieju.

podwójna Nieprzychylność ramiona i prowadnice dwa pozostałe stopnie, Szwed Robert Lindstedtom i Romanians Hori Tecauom na 165 minut wypadek podatne 7: 6 (7), 6: 7 (5), 6: 7 (4).

Jedyne dwie przerwy całego spotkania był konsekwentnie wystąpił w drugim secie, w którym Mertinak długo po utracie złożenia 0: 2 offsetu od 1: 4 do 4: 4, ale ostatecznie to nie wystarczyło.

Tridsaťdvaročný rodem z Považská Bystrica Mertinak wciąż ma osobisty najlepiej w deblu w Wielkiej Czwórki w formie ćwierćfinale Wimbledonu sezonu obok rodaka Dominika Hrbatého 2005.

Półfinaliści deblových „wybór” mistrzostw ATP World Tour Finals 2009 figur rankingu 79. w odpowiednich rankingach w przeszłości była najwyższa na 12. miejscu.W ubiegłym roku na All England Lawn Tennis and Croquet Club zaginął na problemy z kręgosłupem. Robert Lindstedt, Tecau Horia – Lukáš Dlouhý Michał Mertinak (CR / SR) 7 (SWE / Rum.-5.), 6 (7) 7 6 (5), 7: 6 (4)

< p> do 165 minut z Cibulková Hantuchova dalekich 2. rundy gry podwójnej

Dominika Cibulková z Daniela Hantuchová imponujący sposób wywalczyli sobie drogę do drugiej rundy gry podwójnej. W otwór okrągły przewyższał niemiecki para Mona Barthelová, Angelika Kerberová 6: 0 do 6: 1.

Słowacy są poprawne smak nieudanych występach w singlu, który zakończył się na pierwszy krok. W tym roku Wimbledon debel jest dla Cibulkova z Hantuchova ramach przygotowań do turnieju olimpijskiego w Londynie, które będą rozgrywane tylko na trawie All England Club.Dominika CIBULKOVÁ, Daniela HANTUCHOVÁ (SR) – Mona Barthelová, Angelique Kerberová (Nem.) 6: 0, 6: 1 Husárová utraty sobowtórów pierwszy

Janette Husárová i Kazachstan Przedstawiciel Xenia Pervak ​​pokonać bielorusko- Luksemburg para Oľga Govorcovová Mandy Minellová 2: 6, 3: 6

wspiął używany tylko 3 z 11 brejkbalov były bardziej efektywne postępy w tym kierunku – 6 z 10

38-letni mistrz świata w deblu WTA 2002 i spoludržiteľku Federation Cup tego samego Husarova sezon, teraz 62-ci w rankingu istotnych (najwyższy był w 3 stanowiska), był to pierwszy występ w All England Lawn Tennis and Croquet Club na sezon 2009.

lokalne deblových szczyt doświadczył od Bratysławy pozostaje ćwierćfinale sezonu 2003-szyNa międzynarodowym otwartym mistrzostwo Anglii 2012 roku, wciąż obecny w mieszance obok Hiszpan Marc Lopez. Pojedyncza Husárová debiut konkurencji w stolicy Wielkiej Brytanii już w 1994 roku Olga Govorcovová, Mandy Minellová (Biel./Lux.) – Janette Husárová, Xenia Pervak ​​(SR / Kaz.) 6: 2, 6: 3

78 minut meczem bitu i przerwania ciemność Medina

2. dopasowanie pomiędzy kołem a ostrzem Jane Hiszpan Anabel Medina Garrigues przerywają wynik 7: 6 (7), i 7: 6 (5) trzpienia , zakończy się w piątek.

słowacki kwalifikator może obrócić się w drugim zestawie 2: 5 Polášek przegrała w pierwszej rundzie gry podwójnej

Filip Polášek Čech František Čermák przegrała w pierwszejpodwaja z niemieckiego-austriackiej pary Dustin Brown Oliver Marach do 155 minut po prostu 2, 6, 2, 6, 6: 1, 6: 2, 5: siódmego

26-letni mieszkaniec Zvolen Polášek (23 w rankingu), w maju wraz Maracha finalista konkursu deblových w Nicei, pozostaje osobisty najlepiej w międzynarodowym otwartym mistrzostw rundzie Anglia 3-ty kwalifikacyjnej sezonu 2008 i 2010, cztery wielkie wydarzenia nie byłem.

Tenisista z 2008 roku na Słowacji Polášek All England Lawn Tennis and Croquet Club wciąż obecne w mieszanej podwaja obok Daniela Hantuchova.Posiadacz 9 tytuł deblových z najwyższym poziomie zawodowym nie jest dobry tydzień:

Międzynarodowa Federacja Tenisowa (ITF) w tym tygodniu odrzucił wniosek o Słowackim Tennis Association (STZ) za darmo karty na Olympic podwaja Polášek i Martin Klizan, priorytet nadano inny proponowana opcja Klizan – Lukáš Lacko.

Jedynym pozytywnym dla względnej Polášek jest to, że nie stracić punktów w rankingu od zeszłego roku i jest w Wimbledon Deblov – wtedy obok rodaka Igora Zelenaya – pożegnała już w 1. rundzie. Dustin Brown Oliver Marach (Nem./Rak). – František Čermák Filip Polášek (CR / SR-11) 6: 2, 6: 2, 1: 6, 2, 6, 7: 5

155 minut do