Kubek ulubionego napoju

4

Uważaj na siebie. Nie zapomnij o śniadaniu i pełnych posiłkach, nawet na diecie (o obniżonej kaloryczności). Brak śniadania prowadzi do problemów zdrowotnych i złego samopoczucia. Zrównoważone jedzenie może przynieść wiele przyjemności i korzyści.

– Dokonaj krótkiego ładowania w ciągu dnia. Spróbuj znaleźć czas na taniec lub po prostu przejdź do rytmicznej muzyki. Będzie ożywiać i dawać pozytywny impuls.

– Kubek ulubionego napoju. Dla wielu filiżanka kawy ma szczególne znaczenie, zawarte nie tylko w smaku, ale w zdolności do zatrzymania się, zagłębić się w myśli, dobrze myśleć o sobie i poprawia się samopoczucie.

– Używaj jasnych akcesoriów. Jest to ważne dla Ciebie i dla dzieci. Zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy w przyrodzie nie ma zbyt wielu jaskrawych kolorów, których potrzebujemy, aby stworzyć pozytywny i dobry nastrój. Piękne, wygodne rzeczy w postaci chust, szali, etoli, jasnych krawatów, broszek, ikon itp. Pomogą stworzyć wygodę i komfort komunikacji.

– O korzyściach płynących z czytania. Nie zapominaj, że dzieci uwielbiają czytać im interesujące książki. Jeśli pracujesz w przedszkolu lub uczysz dzieci z elementarnych ocen, to przerwa od czytania zabawnej książki, którą dzieci (uczniowie) mogą z kolei przeczytać, da najlepszy odpoczynek i pewną wiedzę. Takie wrażenia z czytania można podziwiać w domu. Uwierzcie mi, dzieci będą bardzo szczęśliwe!

– Pomagaj i dziel się pozytywnymi doświadczeniami. Komunikacja z innymi rodzicami i nauczycielami daje odpoczynek, doświadczenie i pozytywne. W zespole pedagogicznym można organizować spotkania z ciastami, ponieważ jest bardzo blisko i pomaga pozbyć się kompleksów, daje dobry ładunek energetyczny.

– Bądź pełen pozytywnych myśli, przywołując ich materialność. To sprawia, że ​​nasze życie i środowisko są lepsze. Staraj się odeprzeć negatywne przejawy związane z krytyką, wyjaśnieniami, skargami. W końcu mów o złych rzeczach, nie przyniesie dobrych wyników, ale ciągłe załamanie i wyczerpana energia. Negatyw może wypełnić wszystkie myśli, a następnie trudno jest znaleźć okazję, aby się go pozbyć.