Handzuš postanowił zwycięską Bystrzyca przed wyprzedane hali w Koszycach

Bratysława. HC Košice hokeistów w piątkowych spotkań kół 41. Tipsport utraconych w domu do Bańskiej Bystrzycy 0: 2nd Choć nadal pozostają liderami w tabeli, ale ich przewaga nad dzisiejszym przeciwnikiem jest zredukowana do jednego punktu.

Wygrana na wyjeździe był czysty arkusz i wspomaga podpisał bramkarz Andrej Košarišťan. Doświadczony centrum Michal Handzuš miał bilans 1 +1.

Dwie bramki w ciągu 63 sekund zdecydować zwycięskie Popradu hokeja graczy Martin 3: 1. Warunek 1: 1 w czasie 42:30 min Rifle pchnął Richard Rapáč, wkrótce potem drugi gol weteran Arne Kroták.

Popradcan przerwany miniserialach dwie straty w rzędzie.

Trenčína hokeistów w meczu z Zilina tracąc 0: 1 i 1: 2, ale ostatecznie zwyciężył 6: 4Wynik 3: 3 razy Rifle pchnął brązowy medal z Mistrzostw Juniorów Patrik Koyš.

Najważniejszym krajowy dołączył doświadczony skrzydłowy Marcel Hossa. Punktacji kanadyjskiej, ale nie wejść. Trenčania wygrał czwarty pojedynek z rzędu.

Odtwarzacze Pieszczany Denis Godla w celu opanowali ważną pojedynek z siarczanu. Zwycięstwo 3: 1 naprawić ósmy szczebel tabeli.

Celem krajowej dbać Dušana Pasek Václava Stupka w ostatniej minucie spotkania Samuel Petráš. Pieszczany przerwał nieprzyjemną serię trzech stratach. Na koncie ma 46 punktów, dziewiąte Žilina pięć mniej.

To dało Wziął jeden cel nie zachowała wiodącą 3: 2 po zakończeniu spotkania Nitra i ostatecznie ulegli 3: 4 z rozszerzeniem.Rozliczenie w czasie 57:06 min opieka odwiedzających Juraja STEFANKA.

decydującego gola zdobył w drugiej minuty wydłużania znalazł Branislav Mezei. Zvolencania popełnił jeszcze przed wysoką porażkę 0: 7 Epoka mieszkańców Žilina. Martin – POPRAD 1: 3 (1: 1, 0: 0, 0: 2)

Cele 3. J. Swoboda (Podziņš, Zucker) – 7 Boltun (R.

Rapáč D. Brejčák ) R43 Rapáč (Boltun), 44 Kroták (Paločko, Makovský)

Kary: 3: 2 do 4 minut, a gra mocy rozcieńczenie: 0: 0, ustalono: Jonak – M. Orolin , Tvrdoň, 2980 widzowie

Cele 21. Kadura (Handzuš M. Hudec), 39 Handzuš (M. Hudec, Košarišťan)

kar: 2: 5 do 2 minut , moc odgrywa: 0: 0, rozcieńczenie 1: 0, ustalono: Lokšík, M. Novák – Rovenský, Korba, 8347 widzowie

Cele 11. Melichárek (V. Nemec T. Bokros), 30 . Michal Hlinka (O.Mikula) O. 32. Mikuła (Razingar) 35. Koyš (O. Mikula, Lintnera) 37. Koyš (Michal Hlinka O. Mikuła) 44. Šišovský (Novajovsky) – 10 Kanko (Mediolan Procházka) 27 R. Krajči (od tr rzutowa). 35 M. Uram (R. Krajči, Síkela), 56 Dreslerem (R. Krajči)

kar: 5: 4 do 2 min, odgrywa zasilane : 0: 2, rozcieńczenie: 0: 0, decydując Stano, Baluška – Holienka, łódź, odwróciła się w 2538

Cele: drugi pasek (Brňák), 17 Stupka (Gray Jaborník) 60 S. Petráš – 18. Komin (Barak)

Kary: 2: 1 przez 2 minuty, a moc sztuk rozcieńczenie: 0: 0, ustalono: Oskirko. (R), D Konc – Kacej, Šefčík, 1289 widzów

Cele 9. Pulis (Brabenec, Juraško), 17 Brabenec (Obdržálek, Bagin), 17 M. Sloboda (L. Jurík L. Pokovič) – 3 Marek Slovák 4 . H. Ručkay (Tománek, pniaka), 58 J. Štefanka (Tománek), 62.Mezei (Milo, H. Ručkay)

Kary: 4: 6 do 2 minut, oprócz Bagin (zarządzanych) przez 10 minut nie sen. przeprowadzenia odgrywa moc: 1: 0, rozcieńczenie: 0: 0, decydując T. Orolin – Gavalier, Gajan, 1386 widzowie