Frolík cel, Plekanec pomógł Shootout. Floryda uratował zwycięstwo

Podsumowanie | czeski napastnik Michael Frolík potwierdzone w NHL rzeczywistej postaci fotografowania podczas jego 11. bramka w sezonie pomógł hokeja zwycięstwo nad San Jose Calgary 3: 2nd W drugim meczu z rzędu zdobył kolejną Kladno rodem Tomáš Plekanec i przyczynił się do zapory w Montrealu, który wygrał. 7: 4 w Winnipeg

Frolík zdobył po raz piąty w ciągu ostatnich sześciu meczów. Przeciwko San Jose osiedliła się w 12. minucie, kiedy przybył backhand strzał w kierunku otwartej bramy znalazł Deryk Engellanda z niebieskiej linii i wyrównał na 1: 1.

zrównoważony pojedynek wybuchła pod koniec trzeciego okresu. Odwiedzenie napastnik Mikkel Bødker 55 minut na 2: 2 nie odwróciła karę zastrzelił trzy minuty później z drugiej ręki postanowił triumf Flames strzela z siatki pokładzie Dougie Hamilton.Na zwycięskiej bramki miał zasługę i Frolík ponieważ krótko przed skokiem w strefie ofensywnej pomagał walczyć krążek do drużyny.

Boedker mieć kilka sekund przed końcem meczu. W moim osłabienia znowu pobiegł sam na bramkę Calgary lub raz drugi, ale bramkarz Chada Johnsona niedojrzałych. „Myślę, że wszyscy byli nieco zszokowani. Mamy power play i nagle osiem sekund przed końcem ich podróżuje sam zawodnik w celu” westchnął Johnson, który grał z Boedkerem w Phoenix. „Więc starałem się pamiętać, co sprawia, że ​​podczas nalotów. Na szczęście złapałem dwa.”

„Oczywiście mogę sobie wyobrazić inny wynik”, powiedział Boedker. „Kara strzał jest zawsze trudne.Podczas ostatniej szansy ja niestety uderzył bramkarza i odzwierciedlenie go obok. Chciałoby się wziąć go z powrotem i coś zmienić. Ale z drugiej strony, jest to pozytywne, że musiałem dostać te szanse. To po prostu poszedł w drugą stronę „

WIDEO. Oglądaj bramce Michaela Frolíka

Plekanec dostał w Winnipeg, mimo swojej choroby, z powodu której brakowało skate rano piąte. hitem sezonu obchodzony w 14. minucie, kiedy znikąd pojawił się sam przed bramkarzem i posłał strzał nad Canadiens mitt prowadzić 3: 2.

decydująca zaleta po goście wygrali dzięki dwóm bramkom od początku drugiego okresu.Dwa razy w grze hit Phillip Danault, Artturi Lehkonen i najlepiej domu Marka Scheifele

Odtwarzacze Montreal więc smak zgromadzenia po poniedziałkowej porażce 1: 4. Z Waszyngtonem. „Chcieliśmy od początku dyktować tempo gry zwinny hokej i porażki cofnąć. A to, co zrobiliśmy. Pierwszy podstawienie odnotowano po znaku zespół” chwalił trener Michel Therrien, którego zespół objął prowadzenie już po 57 sekundach gry Danault.

< p> odpowiednikiem Paul Maurice wymienić po Plekancově cel bramkarze odwrócić mecz, jednak nie udało mu się. „Cała gra po prostu gonił i nie byliśmy w stanie dostać się do gry. Kiedy daliśmy cel, dostali dwa. Nie ma odpowiedzi.Nie byliśmy wystarczająco dobre „, powiedział napastnik Jets Bryan Mała

WIDEO. Oglądaj bramkowej Tomase Plekance

metu tysięczny punkt w karierze osiągnął Alexandr Ovečkin jego pierwsze dwie bramki przeciwko Pittsburgh Hokeiści którzy pobili Waszyngton. 5: 2 i zdobył siódme zwycięstwo z rzędu

rosyjski napastnik po zaledwie 35 sekundach gry otworzył wynik w 29. minucie, aby zwiększyć luz zasilania 2 0. „byłem trochę myśli przed meczem. Pomyślałem, że byłoby miło, aby dotrzeć do punktu 1,000 do domu lodzie, gdzie każdy będzie. Jestem podekscytowany, że mi się udało. To wielka chwila dla mnie, dla klubu i dla fanów „Ovechkin powiedział.

Jubileusz osiągnął kamień milowy jako 84. zawodnik w historii, w 880 meczach.Ostatnim zawodnikiem, który mógłby zrobić to szybciej, był Jaromír Jágr, kiedy w grudniu 2000 roku osiągnęła 763 tysięcy punktów w grze.

W środku gra czeskiego weterana najlepszą Florydy 1672 NHL grę. Chociaż trzeci kolejny krok oceniały zapukał Panthers ale wygrał na lodzie New York Islanders 2: 1

NY Islanders – Florida 1: 2 (1: 1, 0: 1, 0: 0)
Gole: 11 Ledda – 6 YANDLE 22 Demers strzałów na bramkę: 30:24.. odbiorcy: 13529. Odtwarzacz zodiaku: 1. Demers, 2nd YANDLE (zarówno na Florydzie), 3. Ledda (Islanders)

Calgary – San Jose. 3: 2 (1: 2 1: 0, 1: 0)
Cele: 12 Frolík, 40. Tkaczuk, Hamilton 58th – 10 Couture 17. Burns. strzałów na bramkę. 28:27 Odbiorcy 18912. Odtwarzacz zodiaku: 1. Tkaczuk (Calgary) 2. Burns (San Jose), trzeciJohnson (Calgary)

Waszyngton – Pittsburgh. 5: 2 (1: 0, 1: 0, 3: 2)
Bramki: 1st i 29 Ovechkin, 45. Justin Williams, 54. Bäckström, Eller 60 – 48. Malkin, 58 Hornqvist. Strzały na bramkę: 30:32. odbiorcy: 18506. gracz Star 1. Ovechkin, Bäckström 2, 3 Holtby (wszystkie Washington)

Winnipeg – Montreal. 4: 7 (2: 3, 1: 2 1: 2)
Cele: 7th i 26 Perreault Scheifele 13, 51. Ma – Danault 1 i 25, 45 i 50. Lehkonen 5. Flynn 15 Plekanec 21 Andrighetto. Strzały na bramkę: 27:30. odbiorcy: 15294. równej gwiazdek. 1. Danault 2. Lehkonen (zarówno Montreal), trzeci Scheifele (Winnipeg)