Doping na Mistrzostwach Świata w biathlonie? policja znalazła podczas najazdu przez Kazachów i strzykawek

mistrzostwa świata w biathlonie w Hochfilzen, Austria jeszcze nie rozpoczął, a już wstrząśnięty dopingu skandal. Austriacka policja przeprowadziła dzień mistrzostw z powodu podejrzenia o doping nalot przez zespół Kazachstanu. . W pokojach hotelowych i skonfiskowane różnych materiałów i leków medycznych, a także telefonów komórkowych

Dzisiaj Championship rozpoczyna wyścig przekaźników mieszanych ( przelew online z 14.45 tutaj » ) w nim kazaskich cechuje ekspresja może IBU skład. Konkurenci zebrano próbki krwi i moczu.

„Pokój Kazachowie znaleźliśmy dużą liczbę fiolek z lekami, jednorazowych strzykawek i innych wyrobów medycznych.Śledztwo wciąż trwa, nie będzie badania krwi, „powiedział na nadzwyczajnej konferencji prasowej, przedstawiciel austriackiej policji.

Policja prowadzi do podejrzeń informacji styczniu z osób prywatnych, które widział pasażerów z kilku minibusów umieszczonych na stacji benzynowej w Tyrolu Wschodnim duży karton.

„byli w dużej ilości materiałów medycznych, takich jak strzykawki, ampułki i infuzji i odręcznych notatek, które wskazują dopingu”, powiedział policji.

Ponadto, w polu różniły akredytacji na wydarzenia Międzynarodowego Biathlonie Union (IBU). materiał medyczny i leki zostały przekazane do austriackiego Agencja Antydopingowa.

dokumenty pokazały, że pudełko i jego zawartość były kazachski biatlonovému zespół.Dlatego dla niego w środę, 30 pracowników policji kryminalnej przeprowadzili obławę, podczas której oprócz leków i materiałów medycznych i telefonów komórkowych skonfiskowane.We współpracy z IBU po austriacka agencja antydopingowa przeprowadzona na sportowców kontrolować próbek moczu i krwi.

Śledczy badają obecnie, czy nie jest to naruszenie austriackiego prawa antydopingowego i nie został oskarżony o przestępstwo oszustwa sportowego.

< p> nalot przez zespół Kazachstan odbyła się tego samego dnia, IBU Komitet wykonawczy postanowił usunąć Mundialu w 2021 Tumen ponieważ państwo zorganizowane dopingu w Rosji.

720 Nazwa 480p 360p

< div class = "ad-przykrywająca-close" id = "player_3216879_videoInArt-aD-przykrywająca-close">
Biatlon nad głową Hamza na wystawie Dogrywka: Grozili mi i strzelanie •

Tematy: sportowe, biathlon MS Biathlon 2017 Hochfilzen doping KazachstanWięcej: naklejki na ścianę strażak sam