Colours dívčí pokojík je tradičně provádí v růžové spektru

„Colours dívčí pokojík je tradičně provádí v růžové spektru, ale je možné, a ještě lépe, aby se uvolnilo místo v svěžích barvách jara:. Máta, pomeranč, levandule, vápno”
8889300
Antonín Reinhard, projektant workshop „Návrh nového domova”

Takže, světle zelené jablko barva – to nejlepší způsob dětský nábytek, jak zvýšit prostor výšce místnosti. Tato barva a ti se k němu bude nádherné dekorace každého pokoje. Ve spojení s zadávacího růžové (bledá nebo světlá) nebo bledě citronová barevná paleta je až příliš připomíná teplé letní ráno, nebo první jarní pupeny. Dokončit pokoj s nábytkem ze světlého a udržet ji čerstvé květiny.

Další paleta dětský pokoj pro dívku – zářivé a třpytivé barvy, které vytvářejí atmosféru pohádky. Tmavě fialová barva bude dokonale kombinovat s perleťovým odstínem, které umožní lesk školky stěny. Odstín sladký karamel je vhodný pro parapety, podlahové lišty a barevných past – pro podlahy. Z této místnosti, můžete použít světýlka v noci a slunce během dne se projeví v jejich zrcadel a posílání dětský nábytek světla blikat všude. V tomto pokoji mohou být doplněny s polštáři odstínem bledé máty, vyšívané s korálky.

Další možností paleta – v duchu francouzského hvězdné interiéru. Ploché citrónově žluté stěny jiskru, v kombinaci s nádechem máty barevných a lakovaných povrchů. Dodatek – dřevěné obložení a police z měkkého šedo-zelené barvě. Na posteli, můžete hodit přehoz světle růžové nebo jemná broskvová barvu. Nad tabulkou můžete umístit zrcadlo, broskev-tónovaný barvy.

To je jen několik možností na paletě místnosti dětský nábytek malá princezna můžete donekonečna experimentovat s kombinacemi a odstínů zvolit sami nebo se obrátit na odborníky, které vám pomohou učinit volbu.

Určit téma

Samozřejmě, že u dívek by bylo 2-10 let vhodné navrhnout interiér dle potřeb: bude a kde hrát, a postel. Ale pokud nejste připraveni zcela změnit interiér pro pěstovaných-up girls, to bylo původně dětský pokoj design pro dívky by měly být tak, že je snadné převést na „dospělé” verzi.