Ci, którzy słyszeli o Pattaya tylko na dorosłych

Tajlandia: 25 najlepszych hoteli dla rodzin otdyha23. Katathani Phuket Beach Resort 5 *. Cena od 87 USD. Hotel jest w pełni zgodne z jego gwiazd – i lokalizacji oraz usługi i plaży – wszystko na najwyższym poziomie. Hotel wyróżnia się romantycznym nastroju, często odbywają się wesela, a tam są specjalne pokoje dla nowożeńców.

1335012027_psiholog

Tajlandia: 25 najlepszych hoteli dla rodzin otdyha24. Le Meridien Khao Lak Beach & Spa Resort 5 *. Cena od 144 USD. Hotel posiada własną plażę, basen dla dzieci, klub dla dzieci noclegi, opiekę nad dziećmi. Funkcje obejmują rosyjską saunę, wioślarstwo i kajakarstwo, rowery górskie, centrum SPA i wiele innych.

Tajlandia: 25 najlepszych hoteli dla rodzin otdyha25. Bliston Suwan Park 4 *. Cena od 94 USD. Hotel usytuowany jest niemal w centrum Bangkoku, co zmniejszy czas Drogo do atrakcji i centrów handlowych i gazvlekatelnyh. Jest basen dla dzieci, menu dla dzieci w restauracji, dostępne na życzenie, a także opiekę nad dziećmi.

Ci, którzy słyszeli o Pattaya tylko na dorosłych, którzy wakacje kiedyś wakacje bez dzieci mogą myśleć, że to miejsce nie nadaje się na wypoczynek z dzieckiem. W rzeczywistości to nie jest. Warto zauważyć, że jeśli dziecko jest bardzo małe, to może być nudne, w tym sensie, że będzie musiał bawić się. Jak dla starszych dzieci, dla nich, jak dla ich rodziców, jest mnóstwo rozrywki dla każdego smaku. W rzeczywistości, to jest kwestia rozrywki w Pattaya dbałością o szczegóły, jak nigdzie indziej w Tajlandii. Dla dzieci jest mini Siam noclegi, Nung Nooch, TaygerZoo, jak również wiele innych sposobów, przejażdżki i spędzić czas zabawy.

Oczywiście, kryteria podejmowania decyzji, aby wybrać miejsce na pobyt w Pattaya zarówno dla dorosłych jak i osób dorosłych z dziećmi, muszą być różne. Tak więc, jeśli masz zamiar odpocząć z dzieckiem, wybrać hotel z westernizacji kuchni i basen z ogrodem. W morzu pływać nie można zadowolić wszystkich, więc basen jest konieczne. Świetnym rozwiązaniem może stać się hotele takie jak Pullman Pattaya Aisawan lub Royal Cliff Terrace, i Siam Bayshore. Zawsze jest wiele par z dziećmi, bo dziecko nie będzie się nudzić.

Dzieci w PattayeA teraz trochę o morzu. Jak wiemy, morze w Pattaya nie jest zadowolona jego lazurowe przejrzystość i czystość. Co więcej, nawet jeśli zdecydujesz się pływać, można zrozumieć frustrację. W tym sensie, dla tych, którzy lubią skakać prosto z sali w wodzie jasno niebieski  wakacje – Pattaya ma nic do zrobienia, i powinna przejść do wysp. Jednak istnieje rozwiązanie, i jest stosowany w większości turystycznych.

Z głównego molo w łodzi Pattaya odejść do Koh Lan. To zajmuje trochę czasu, kosztuje 30 bahtów, a po kilku minutach możesz cieszyć się wakacjami na piaszczystej plaży. Ale nie zapominaj, że w ten sposób większość turystów odpoczywa w Pattaya, a zatem powinno być przygotowane do zapewnienia, że ​​ludzie nie będą wystarczające. Samotność w Pattaya i Ko Lan nie czekaj. Mimo, że to wszystko zależy noclegi od tego, czego ludzie oczekują od wakacji. Ktoś ważne, aby zrelaksować duszę i ktoś by odwrócić i rozrywki. Chociaż, co do zasady, tych, którzy wybierają się na wakacje z dziećmi, zwolennicy relaksujący wypoczynek.