Broszura Rosjan: wariacko komiks! Być może wagony noc rozładunek

Niezwykle surowa krytyka swoich występów do piłkarskich mistrzostw Europy zdobył rosyjski zespół, który jest teraz, po dwóch porażek w grupie wrócił z Francji, z jednym punktem po losowaniu otwarcia z Anglią. Czy piłkarze rozpoczęli krytyka nie tylko komentatorzy i byłych przedstawicieli, a także polityków i parlamentarzystów.

gracze Sami, według rosyjskich doniesień prasowych dzisiaj na załamanie przeprosił. Vasilij Berezuckij korek przyznał, że zespół Walii w poniedziałkowym meczu (3: 0) ograł Rosjan we wszystkich aspektach. „Przepraszam fanów, mimo wszystko, nie było nawet futbol. Wszyscy graliśmy źle,” powiedział agencji TASS.Zauważył, że Rosja, która w dwa lata odbędzie się Puchar Świata, teraz nie ma piłkarzy gwiazd. „Rosyjski futbol, ​​coś musi się zdarzyć”, powiedział Berezuckij.

Minister Sportu i szef Związku Piłki Nożnej Vitalij Mutko ostrzega przed pochopnych wniosków. „Rozumiem, że fani są oburzeni, ale stworzyliśmy (do reprezentowania) wszystkie niezbędne warunki” Mutko przeprosił. „Nadzieja jest, oczywiście, ale po pół godzinie wszystko było jasne…Nic nie poszło źle, ale nie mamy innego zespołu,” skomentował mecz z Walią.

Minister zalecił Rosyjscy piłkarze wyjechali do bardziej doświadczonych granicą. Rezygnacja, który natychmiast po klęsce przeciwko Walii zaproponował selekcjoner Leonid Sluckij komentuje ostrożnie. „Trzeba myśleć o tym.I nie będzie musiał podjąć pracę kontynuował, „powiedział Mutko. W każdym jednak przypadku, według niego Słucki nie działać w tym samym czasie co krajowy trener i klub liga CSKA, jak to miało miejsce dotychczas.

” Zespół sprawiał wrażenie, że noc przed meczem z informacją wagony „pisał w arkuszu Sovietsky sportu były napastnik reprezentacji Igor Koływanow.” żadnych emocji, żadnego ruchu, nie ma ochoty, nic. Zespół był całkowicie bezużyteczny, nawet że komentarz „, powiedział.

Sovietsky Sport Komentarz napisał, że porażka Walii wyraźnie pokazał impasu w której rosyjski futbol mam. Gra Reprezentantów porównaniu do absurdalnego komiksu. „co się stało, nie jest winą Sborno, ale inni ludzie. Rosyjski futbol od dawna nasączone głupoty podłości, kłamstwa i złodziejstwo. Reprezentacja doprowadzony do dołu.Aż do sytuacji, w której nikt w strasznym, opresyjnym gra nie jest warta kapitan „napisał Sovietsky Sport.

Serwer Sport ekspresowe opisał reprezentacji jako” nierówne i niekontrolowane masy, której nie można nazwać squad „. To chyba nasz los piłki nożnej, bez względu na to, kim są gracze, trenerzy i prezesi Związku Piłki nożnej, skarżył komentarze autor „. Od 2018 roku mistrzostwa świata nie oczekuj cudów. Pozwólcie nam pracować skierowane odległych horyzontów „dodał.

moc rosyjskiego futbolu nie był zadowolony nawet szef rosyjskich komunistów Gennadij Zjuganov.” Gra prowadził 11 milionerów na miękkich nogach, którzy nie chcą pracować, tylko zbierać pieniądze ” powiedział po poniedziałkowym meczu agencji TASS.