Aston Villa między cali do cali do mistrzów. Celem nie ma już dziesiątej

Benteke, Agbonlahor, Weimann. Nowo Gil lub Sinclair. Wszystkie obsługiwane przez przedstawiciela Delphi. Na papierze wygląda obraźliwych Aston Villa stosunkowo OK, ale na polu należy do największych japonki we wszystkich třiadvacetileté historii Premier League. Villans nie dał bramką 612 minut i zbliża się najdłuższą serię w historii…

Aston Villa w tym sezonie najdłuższy cel nevstřelila 450 minut, w ciągu ostatniego roku. W tym roku jednak prezentuje „poważny” obraźliwych nędzy, co sprawia ligę z 11 bramek mistrzowsku nejimpotentnějším profesjonalny klub w angielskim futbolu. Zagrożenie jest jeszcze „record” Derby County, który w sezonie 2007/08 zdobył z tylko dwadzieścia.

Nic więc dziwnego, że zeszłoroczny szczyt dwukrotnie przekroczony.Od września do listopada nie mogła zdobyć pięć kolejnych meczach – z Arsenalem, Chelsea, Man City, Everton i QPR. Gdy dodamy 81 minut do Liverpool i Everton z 15, wyskakuje nam trwający 546 minut agonii.

Nie trzymać Lambert gang poszedł po Nowym Roku. Po raz pierwszy nie dał gola na Boxing Day przeciwko Swansea, następnie przez zerowym Sunderland, Crystal Palace, Leicester, Liverpool i Arsenal. Plus 72 minut z Man Utd w domu, ale wszystko razem sprawia, że ​​612 minut. Dla 141letou historii klubu Villans nigdy nie były bez celu 6 meczów z rzędu. Siódmy potencjał może być stosunkowo łatwo dodać pierwszy przeciwko Chelsea.

Na Twitterze, oczywiście, roi serię zabawnych i ironicznych komentarzy ośmieszyć klubu z Birmingham.Aston Villa niezdolność do zwijają sieć przekroczyła Runtime Godfather Trilogy, przewyższał nawet z Władcy Pierścieni, a jeśli przeciwko The Blues „ostatni” jest jeszcze 35 minut do pokornej nawet sześciu części maraton filmowy z Rocky. Menedżer Paul Lambert niemniej stwierdził, że cała jego książka skończyć się dobrze. Dziennikarze Sky Sports to nie wymowne hipokrytą w tej tabeli.

zawsze mogą być gorzej…

Tak czy inaczej, Aston Villa przyszedł siódme miejsce w historycznej tabeli Premier League. Zanim to jest już nie tylko od sezonu 2005/06 Everton (615 minut), Sheffield United od 1993 do 1994 (621), czwarty jest ponownie Everton, a także od roku 1993 do 1994 (641). Na jego ziemniaka zamiast historii rozgrywek i Bentekemu et al.wystarczy, aby obronę Chelsea w sobotę, ich agresywny atak trwał 30 minut

Wtedy będzie przed Villans tylko legendarnym trio niekompetentnych jednostek. Ipswich Town, Derby County i Crystal Palace. Sovereign rekordzistką jest obecnie Eagles, który w sezonie 1994/95 nie dał sobie za cel aż o dziewięć meczów z rzędu i łącznie 839 minut. Seria było tym bardziej zaskakujące, że przyszedł po serii zwycięstw čtyřzápasové. Pałac i pomimo rekordowego impotencji zapisywane prawie Premier League – spełnione trzy punkty

Nie można powiedzieć o Derby County, które choć w sezonie w siedmiu meczach i 777 minut po strzelaninie wychodzącej z rejestru 2007/08, jednak w zasadzkę. do wielu historycznego maksimum i minimum.Najbardziej imponująca jest długa 32 meczów seria bez wygranej, który również zakończył się spadkiem; Derby można więc ewentualnie po dalszych kołki procesów na linii klamry.

dodanie zbierane również Rams najmniej wygrywa w sezonie (1), a przynajmniej główna (1) i na zewnątrz (0) otrzymał. Zdobył najmniej goli w całości (20) i place zabaw przeciwnicy (8). To historycznie stracił najwięcej mecze (29), dostał najwięcej bramek we wszystkich 38 gier (89) oraz w domu (43).

Nawet Ipswich Town niemniej Derby w tym kierunku nie jest winien. Również on nie strzelił siedem meczów z rzędu i być neposkládal razem tak wiele rekordów, wstyd zdecydowanie odciąć. On nie zdobyć łącznie 714 minut, podczas której otrzymali dwadzieścia siedem bramek.Jedna trzecia z nich, podczas gdy Abraham zasadził Manchester United, partyturę. 9: 0 z Old Trafford wtedy jeszcze najwyższą wygraną lub przegraną w historii Premier League

Tabela Dziesięć zespołów z Najdłuższa seria bez vstřeleného gola w historii Premier League Strona pierwsza Crystal Palace – 1994-1995 – 9 meczów – 839 minut Home 2-ty Derby County – 2007/08 – 7 meczów – 777 minut Home 3-te Ipswich Town – 1994-1995 – 7 meczów – 714 minut Home 4-cie Everton – 1993-1994 – 6 meczów – 641 minut Home 5th Sheffield United – 1993-1994 – 6 meczów – 621 minut Home szósty Everton – 2005/06 – sześć meczów – 615 minut główna siódmy Aston Villa – 2014/15 – sześć meczów – 612 minut * Home 8-ci Liverpool – 1993-1994 – 5 meczów – 587 minut Home 9th Bradford City – 2000/01 – 5 meczów – 572 minut Home 10-ciReading – 2007/08 – sześciu meczach – 566 minut Strona główna * – seria może nadal