A oto inne wskazówki, które pomogą Ci zaprojektować małą sypialnię

A oto inne wskazówki, które pomogą Ci zaprojektować małą sypialnię:

Zasłony z łatwością zmieszczą się bez bujnej montażu, szczególnie dobre są krótkie zasłony, na przykład, Roman lub rolki.

Kurtyny we wnętrzu małego pokoju nastolatków
detsk40
Oświetlenie w przedszkolu 6 metrów powinno być jednolite, żyrandol na suficie nie może zrobić dokładnie, ponieważ centralne światło zwęża się tylko i tak już wąski pokój.

Oto co można zrobić:

Zestaw punktowe na suficie na obwodzie (oprócz lub zamiast świecznik).
Instalowanie kinkiety ścienne, takie jak łóżko lub stół do przewijania (w pokoju noworodka).
Wyróżnij się szafa lub komoda z szufladami uchwyty meblowe.
Powieś wianek do dekoracji wnętrza.
I, oczywiście, wyposażony w nauce lampkę.

Jeśli chodzi o żyrandol, to musi być bardzo małe, ale jeśli sufit w pomieszczeniu jest niska, należy dać pierwszeństwo do sufitu, ale oprawy nie jest zawieszone.

Przedszkole 6-metrowy trudno znaleźć kompletną bibliotekę, ale przez kilka wąskich półek ściennych, jak na zdjęciu poniżej – łatwo. Szczególnie dlatego, że książki umieszczone jasne osłony przodu przyciągnie większą uwagę na młodego czytelnika.

Wąskie półki na książki

Problem braku magazynów pomoże rozwiązać zwykłe haczyki. Mogą one być zawieszony kosz Tekstylia dla małych przedmiotów lub ubrania.
Jak 6 metrów kwadratowych wykroić miejsce do zabawy? Oferujemy następujące pomysły:

Zamiast zakupu nieporęczne sztalugi można wyposażyć łupków … drzwi. Najważniejsze – aby zamocować półkę pod deską do gromadzenia i przechowywania kredy pyłu kredy. I, oczywiście, zrobić zwyczaj pukania. Przykładem drzwi „sztuka” wyszczególnione są poniżej na zdjęciu.
Drzwi z łupków podłogi we wnętrzu małego dziecka

Drzwi z łupków podłogi we wnętrzu małego dziecka

Część ściany lub na końcu łóżka piętrowe / na poddaszu może być przekształcony w mini-ścianie wspinaczkowej. A oto fotograficzne przykłady tej przebudowy.

Jeśli pod łóżko loft zdecydujesz się zorganizować kącik dla dzieci, tutaj można puścić wodze wyobraźni i przekształcać przestrzeń do prawdziwego domu, do kabiny statku lub stacji kosmicznej. W pokoju dziewczynki zabaw mogą być wyposażone w urządzenia baletowej, kuchni lub stołu zabawka dla stron herbata z zabawkami i przyjaciół. W pokoju chłopca pod korzeń łóżko odbioru konik na biegunach, samochodzik, kolejowe lub mały kompleks sportowy.

Nie zapomnij do dekoracji roślin okno sypialni progów dziecka, które oczyszczają powietrze. Małe pokoje są po prostu konieczne.